هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد به همین دلیل در بوش پلاس سعی شده با بالا بردن بهره وری و کاهش هزینه تبلیغات ، سود خود را تا حد امکان کاهش داده و حداکثر رضایت را برای مشتریان خود فراهم آوریم. فروشگاه بوش پلاس با اطمینان از قیمت گذاری خود ، امکان 48 ساعت تضمین قیمت را برای کالاهای خریداری شده توسط مشتری ارائه نموده است. در صورتی که متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

شرایط درخواست تضمین بهترین قیمت :

  1. 1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
  2. 2. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
  3. 3. در صورت دریافت فاکتور رسمی طبق درخواست مشتری در فروشگاه بوش پلاس ، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.
  4. 4. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: بوش پلاس همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
  5. 5. فروشگاه ‌ها و وب‌سایت ‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
  6. 6. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به بوش پلاس، در سایت یا فروشگاه مورد نظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
  7. 7. کالاهایی که به صورت Market Place در فروشگاه های مورد مقایسه ارائه می‌شوند(یعنی فروشنده موجودی آن کالا را در انبار خود ندارد و کالا را همان زمان از تامین‌کننده خریداری می‌کند) شامل این طرح نمی‌شوند.

 

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل info@boschplus-co.com ارسال کنید:
  1. 1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده باشد . پیش فاکتور باید شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد. تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد. صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.
  2. 2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود. چه زمانی درخواست بفرستید؟ درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود. بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود. پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب خریدار واریز می‌ نماییم.