کد تخفیف یا بن، عبارتی است که با وارد نمودن آن در مراحل خرید میتوانید اجناس خود را با تخفیف جداگانه ای خریداری نمایید. این کد ها در مناسبت های خاصی برای کاربران در نظر گرفته میشود و از طریق پیامک ، ایمیل و شبکه های اجتماعی منتشر میگردد.

آیا میتوان کدهای تخفیف را اشتراک گذاری نمود؟

کد های تخفیف عمومی یا چند بار مصرف برای استفاده همگان ساخته شده اند و اشتراک گذاری آنها ایرادی ندارد اما کد های اختصاصی تنها برای یک کاربر خاص ساخته شده اند و از طریق پیامک و ایمیل برای کاربر ارسال میگردد.

کدهای تخفیف دارای بازه زمانی محدود هستند و فقط در آن تاریخ قابل استفاده میباشند.

کد ها قابلیت استفاده تنها برای یکبار را دارند و برای خرید های بعدی نمیتوان از همان کد تخفیف استفاده نمود.

 

نحوه استفاده از کد تخفیف

پس از دریافت کد تخفیف، با توجه به اینکه کاربر جدید هستید و یا قبلا  ثبت نام خود را انجام داده اید، میتوانید با یکی از روش های زیر از کد تخفیف استفاده نمایید.

  1. 1.ابتدا محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و کلید “افزودن به سبد خرید” را بفشارید.
  2. 2.در مرحله بعدی خلاصه ای از شرح محصول به شما نمایش داده میشود که در صورت تطابق کلید ” خرید خود را نهایی کنید” بفشارید.
  3. 3.آدرس و نوع ارسال را انتخاب نمایید. اگر تهران هستید بازه زمانی دلخواه را انتخاب نموده و اگر در سایر شهر ها و شهرستان ها زندگی می کنید نحوه ارسال محصول را انتخاب کنید.
  4. 4.در این مرحله میتوانید از قسمت کوپن تخفیف، کد تخفیف را وارد نموده و کلید اعمال تخفیف را بفشارید در صورتی که کد تخفیف وارد شده صحیح و معتبر باشد، تخفیف شما بر روی سفارش اعمال و مبلغ تخفیف و مبلغ قابل پرداخت به شما نمایش داده خواهد شد. در آخر “کلید ثبت اطلاعات و ادامه خرید” را بفشارید.
  5. 5.در مرحله بعدی نیز میتوانید نحوه پرداخت را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید برای اعمال کد تخفیف، پرداخت باید به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی بانک واریز گردد.