بوش پلاس برای ثبت خرید ، ارسال نظر و استفاده از برخی امکانات وب سایت ، اطلاعاتی را برای خدمات رسانی بهتر از کاربران دریافت میکند . برای پردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی از قبیل شماره نام ، کد ملی ، تلفن ، آدرس و ایمیل لازم است . کلیه فعالیت های بوش پلاس در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک میباشد و پس از خرید برای مشتریان فاکتور رسمی ارسال میگردد. آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت میکند تنها آدرس وایمیل رسمی است و بوش پلاس برای ارتباط با مشتریان از آن استفاده می نماید. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، بوش پلاس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
همچنین برای اطلاع رسانی رویداد ها و جشنواره های ویژه ، برای اعضای سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید . در صورتی که تمایل به دریافت این پیام ها و ایمیل ها نداشته باشید میتوانید از طریق پروفایل خود عضویت در دریافت خبر نامه را لغو نمایید .
توجه داشته باشید 10009122828149 و 5000106000077 شماره هایی است که بوش پلاس برای ارسال پیامک در خصوص رویداد ها ، جشنواره ها و وضعیت سفارش استفاده میکند . بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بوش پلاس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بوش پلاس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس Info@boschplus-co.com اطلاع دهید.